ПРО НАС - VNA – перша поліграфічна агенція України.

#про нас

про нас

VNA – це поліграфічне агентство.

Ми поєднуємо в собі дві компетенції:

  • підрядник з друку
  • рекламне агентство

На сьогоднішній день, в умовах розвитку технологій виробництва, просто друкувати можуть всі.

Комплекс послуг, який ми пропонуємо, дозволяє уникнути проблем, пов’язаних з необхідністю керувати роботою безлічі постачальників. Ми забезпечуємо комплексне обслуговування, починаючи від концепту та дизайну, підготовки до друку і закінчуючи логістикою готової продукції, що дозволяє Вам зробити проект в одному місці.

Ми не просто друкуємо, ми створюємо інструмент для Ваших продажів і націлені на результат!

Розробка

Наш досвід дозволяє не просто друкувати для Вас поліграфію, а розробляти (створювати) ідеї для поліграфічної продукції, унікальної для певного сегмента, а також, ми розробляємо в комплексі корпоративні подарунки, презентаційну поліграфію та інше. Цей продукт завжди буде відмінним від інших, оскільки це індивідуальні проекти. Навіть використовуючи вже напрацьовані технології, кожен новий продукт буде виглядати абсолютною новинкою за рахунок комбінації різних поліграфічних ефектів і ідеї, вкладеної в серце проекту.

Дизайн

Оформлення поліграфічної продукції – один з наших профілів. Ми створюємо ідею, і ми ж її оформляємо і робимо презентаційною. У нас є розуміння, як той чи інший дизайн буде працювати з будь-яким із поліграфічних ефектів. Наші графічні дизайнери мають багаторічний досвід роботи і безмежну фантазію, підкріплену розумінням маркетингу.

Особливе місце займає додрукарська підготовка макета. Наші фахівці щодня взаємодіють з виробництвом, і тому є профі по технічній частині.

Друк

Звичайно ж, поліграфічне агентство має пряме відношення до друку, і ми не виняток. Оскільки, ми співпрацюємо з багатьма виробниками первинних матеріалів, можемо запропонувати найрізноманітніші папери, дизайнерські картони, фурнітуру тощо.

Постдрук

Наші фахівці можуть запропонувати Вам поліграфічні ефекти, які вигідно виділять продукт серед конкурентів. Повірте, поєднання таких елементів може здивувати і навіть зіграти ключову роль в дизайні! Щодня ми використовуємо самі останні досягнення в області технології, щоб зробити Ваш продукт більш актуальним і сучасним для споживачів.

15000+

реалізованих
проектів

15+

років практики
у кожного
керівника

35+

кількість
фахівців

13+

років на ринку

vnateam6
2
video
vnateam3
vnateam5

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУ