каталоги - VNA – перша поліграфічна агенція України.

#каталоги


Рекламний каталог – це маркетинговий інструмент підприємства, завдяки якому є можливість ознайомити потенційних клієнтів та партнерів з вашими послугами чи продуктами.

У компанії VNA Ви можете замовити друк каталогу, і навіть, дизайн каталогу для Вашої компанії, адже ми маємо багаторічний досвід у створенні такої поліграфічної продукції.

У цьому розділі ви можете знайти приклади та інші багатосторінкові продукти:

  • річний звіт — корпоративний виріб, в якому компанія фіксує свої досягнення за попередній рік. Наші клієнти замовляють у нас не тільки друк річного звіту, але і дизайн.
  • брошура – це виріб невеликого формату і кількість сторінок, як правило, не перевищує 48. Ідеальне рішення для компаній, у яких обсяг інформації невеликий. Наша компанія здійснює друк брошур та їх дизайн. З прикладами робіт Ви можете ознайомитися в цьому розділі.
  • корпоративна книга – напевно, найкращий спосіб просування Вашого бренду і його цінностей, не використовуючи нав’язливу рекламу. Багато компаній замовляють у нас друк корпоративних книг, в якості подарунка партнерам та співробітникам на ювілейні дати; як керівництво для початківців бізнесменів, публікуючи у книзі свої досягнення, описуючи шлях, який був пройдений до існуючого досвіду.

Якщо ви бажаєте надрукувати першокласний багатосторінковий виріб — звертайтеся до нас! Телефонуйте або залишайте заявку, наші менеджери проконсультують Вас з усіх питань і розрахують бюджет Вашого проекту.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУ