Книги - VNA – перша поліграфічна агенція України.

#книги


Реклама в інтернеті — надокучлива.

E-mail розсилка — відразу в спам або «відкрию пізніше».

Стати інста-експертом — змагатися за те, хто кого перекричить.

Надрукована книга — гарантія, що навіть запеклий «діджитал-скептик», який не розлучається зі смартфоном і свято вірить у те, що книга давно вийшла з моди, розтане, взявши до рук новенький примірник. Буде гладити сторінки, нюхати папір і насолоджуватись тріскотом вперше відкритого корінця.

А під впливом такого поліграфічного ефекту вже і до змісту переходити хочеться. Чого тільки ми не друкуємо!

Компанії замовляють у нас друк корпоративних книг, на сторінках яких діляться своїми цінностями, історією та досягненнями. А для новеньких працівників, як складову welcome box (які ми, до речі, теж виготовляємо) друкують книги-інструкції, що зменшать рівень стресу в перші робочі дні, допоможуть адаптуватися та надихнутися цінностями компанії.

Досвідчені підприємці друкують у нас бізнес-книги, адже у бізнесі «рік за два», тому досвіду накопичується вдосталь, а бажання поділитися ним зі світом ще більше.

Як для перших, так і для других ми друкуємо іміджеві видання. Адже, погодьтесь, якщо лікар написав власну книгу, то щось-таки тямить у своїй справі й довіритися йому не так страшно, а книга у подарунок від партнерів — це підсвідомий знак, що маєте справу із серйозною компанією.

А найбільше любимо, коли саме до нас, а не «у стіл», рішучі автори приносять свої рукописи. Як писав класик: «Сміливі завжди мають щастя»!

Та хто б не став нашим клієнтом — надрукуємо саме таку книгу, як була у мріях.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУ